Turnusy Rehabilitacyjne NAD MORZEM – 15 dniowe – 2020 r.

Nasz ośrodek oferuje tanie turnusy rehabilitacyjne nad morzem, podczas których dojdziesz do pełni zdrowia i sprawności pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Wczasy rehabilitacyjne nad morzem 7-dniowe i 14-dniowe z całą pewnością podziałają zbawiennie na Ciebie. Organizując turnusy rehabilitacyjne nad morzem zależy nam na tym, by nasi goście nie tylko wracali do zdrowia, ale również doskonale się bawili. Prócz zabiegów w ofercie jest również m in. rejs
statkiem po morzu, wieczorki taneczne oraz ogniska.
Ośrodek „Poddąbek” organizuje również turnusy rehabilitacyjne dla dzieci nad morzem. Podobnie jak starsi wczasowicze, także najmłodsi nasi goście z całą pewnością nie będą się u nas nudzić.
Wybierając nasz turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem rodzic ma pewność, że dziecko jest pod opieką profesjonalistów z dużym doświadczeniem.
Nasze apartamentowce to najlepsze miejsce na wczasy rehabilitacyjne nad morzem. Zobacz szczegóły naszej oferty poniżej.

Pobierz pełną ofertę

Rezerwacja miejsc – zapytania
Tel. 690 999 906 (rezerwacje)
Tel. 518 461 110 (biuro, kierownik)
GG 45036182 e-mail : poddabek@gmail.com www.poddabek.pl

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 stycznia 2020r. zmianie ulegają przepisy dotyczące wystawiana faktur VAT dla przedsiębiorców – paragon fiskalny wystawiony do faktury VAT musi posiadać NIP nabywcy.
W związku z powyższym w celu otrzymania faktury należy przekazać numer NIP przed zaksięgowaniem płatności lub w treści przelewu – w przeciwnym razie otrzymanie faktury VAT za pobyt nie będzie możliwe.

Wpis do ewidencji Organizatorów Turnusów Rehabilitacyjnych

Wpis do ewidencji Ośrodków Rehabilitacyjnych