ATRAKCJE DLA DZIECI

poddabek-atrakcje-dla-dzieci

Atrakcje dla dzieci w apartamentach Poddąbek

Wszystko co robimy, robimy z myślą o tym, by wszyscy nasi goście czuli się u nas jak w domu, a nawet lepiej. w końcu to czas ich wypoczynku! Dlatego właśnie nasz hotel Poddąbek dzieci otacza szczególną opieką i zapewnia im moc atrakcji, dostosowaną do ich wieku. Aby zarówno najmłodsi gości, jak i i ich opiekunowie, mogli najlepiej wykorzystać czas swoich wakacji.

Apartamenty Poddąbek – opinie naszych gości są dla nas ważne!

 

Korzystając z informacji, jakie nam zostawiacie, każdego roku staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe atrakcje, tak aby pobyt nad morzem na długo pozostał w Państwa pamięci całej waszej rodziny. Dzięki nim już teraz najmłodszym gościom oferujemy:

  • basen kryty, 
  • basen otwarty,
  • 2 brodziki dla dzieci z podgrzewaną woda, 
  • salę zabaw z małpim gajem, 
  • plac zabaw,
  • zajęcia z profesjonalnym animatorem. 

Nad bezpieczeństwem, komfortem i jakością wszystkich zajęć dla dzieci czuwa profesjonalna i przeszkolona kadra opiekunów. Właśnie dlatego z naszym wsparciem i przygotowanym zapleczem, możesz odpoczywać, zapewniając swoim pociechom najlepsze atrakcje nad morzem.  

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
apaprtamenty-nad-morzem-animacje-dla-dzieci

Animacje dla dzieci

Gwarantujemy Wam, że w Poddąbku, żadne dziecko nie będzie się nudzić!
Od wielu sezonów współpracujemy z profesjonalną kadrą, która opiekuje się najmłodszymi gośćmi w naszym kompleksie wypoczynkowym. Każdego dnia zapewnia ona wiele różnorodnych zajęć dla dzieci w każdym wieku. 

Oferta dla dzieci w każdym wieku

 

W trakcie sezonu mamy plan dnia wypełniony różnorodnymi aktywnościami, wśród których na pewno każde dziecko znajdzie zajecie, które uwielbia. Organizujemy gry i zabawy w świetlicy, a także na świeżym powietrzu, dostosowując je do warunków pogodowych i potrzeb najmłodszych gości. Wśród nich znaleźć można: 

– zajęcia plastyczne
– zabawy ruchowe
– animacje w świetlicy o różnych tematykach
– teatrzyk dla dzieci i pokazy zwierząt egzotycznych

Zajęcia z animatorami prowadzone są od poniedziałku do piątku w sezonie wysokim t/j od 24 czerwca do 30 sierpnia.

Dzieci, niezależnie od zorganizowanych animacji, mogą swobodnie korzystać z naszego dużego, nowoczesnego i przede wszystkim bezpiecznego placu zabaw, jak również ze świetlicy, gdzie pośród tradycyjnych zabawek znajdują się też zabawki interaktywne. 
apartamenty-poddabek-basen

Basen dla dzieci z podgrzewaną wodą

 

Nasz kompleks wypoczynkowy stworzyliśmy z myślą o tym, aby każdy z  gości znalazł u nas odpowiednie warunki do odpoczynku i ulubionych aktywności. Dlatego właśnie nasz ośrodek Poddąbie z basenem to tak naprawdę zespół kąpielisk dla gości w każdym wieku. 

Poddąbie hotele z basenem na dachu i nie tylko…

 

Na terenie Apartamentów Poddąbek znajdują się dwa duże baseny kąpielowe. Jeden z nich to basen kryty, dzięki czemu można z niego korzystać niezależnie od aktualnej pogody. Drugi natomiast, duży basen otwarty dla dorosłych, usytuowano na dachu budynku i czeka on na naszych gości w najbardziej upalne dni. W jego sąsiedztwie zlokalizowano dwa brodziki dla najmłodszych dzieci. 

Oba baseny są podgrzewane!

Basen kryty czynny jest od 25 maja – 15 września
Basen otwarty – planowane otwarcie czerwiec. ( w zależności od pogody)